ANAP
ANAP
ANAP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ONOARE - DEMNITATE - TRAI DECENT!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» COMUNICAT COMITETUL DIRECTOR
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Dum 21 Ian 2024 - 18:37 Scris de Adrian

» Reconvocare Adunare Generală ANAP 2022
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Lun 16 Mai 2022 - 8:22 Scris de Adrian

» Convocare Adunare Generală
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Dum 1 Mai 2022 - 0:17 Scris de Adrian

» S-a stins Carol MĂRCUȚEANU
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Vin 11 Mar 2022 - 9:21 Scris de Adrian

» Apel la solidaritate!
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 10 Mar 2022 - 22:52 Scris de Adrian

» S-a stins Constantin POPESCU
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 10 Mar 2022 - 0:19 Scris de Adrian

» Recalculare punctaj
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 10 Feb 2022 - 18:56 Scris de Adrian

» Sărbători binecuvântate!
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Vin 24 Dec 2021 - 16:18 Scris de Adrian

» S-a stins Gheorghe STĂNCULESCU
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mier 15 Dec 2021 - 23:00 Scris de Adrian

» Program sediu ANAP
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 14 Dec 2021 - 10:57 Scris de Adrian

Galerie
Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sarbatori sfinti si zile de nastere

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: pt Doru Virlan   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mier 27 Iul 2011 - 23:35

La multi ani comandante! Cum gladiola, floarea lunii tale, simbolizeaza generozitatea, incerc sa-ti arat cam cat de generos esti tu, nu am avut vreme sa le adun pe toate ...de pe net
[img]<script src='http://img88.imageshack.us/shareable/?i=unledltb.png&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Unledltb</noscript>[/img]
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: dlui Chitu Ioan    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 2 Aug 2011 - 19:51

Sa traiesti Ioane si sa fii fericit . Un sincer la multi ani si cele mai alese ganduri pentru tine si cei dragi tie.
Sus In jos
Tzicu (Chitu Ioan)




Mesaje : 2
Data de inscriere : 28/06/2011
Varsta : 67

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dl M. Covache    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 4 Aug 2011 - 10:46

Multumesc pt urarile transmise de ziua mea si iti doresc si tie la fel, multa sanatate familiei si sa auzim de bine!! Very Happy
Sus In jos
magduuu




Mesaje : 69
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 70
Localizare : Bucuresti

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Domnului Totolici   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Vin 9 Sept 2011 - 1:31

La multi ani, domnule Totolici! Va urez multa sanatate si viata lunga, plina de bucurii!
Virginia Cucu

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 0qe8vfasxu9
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Vin 9 Sept 2011 - 10:29

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Noscript%3E

Ma alatur si eu celor care astazi iti ureaza La multi ani! Fie ca zilele ce vor trece peste tine sa fie la fel de senine ca cea de astazi ( cel putin la Braila ) !
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dlui Mihalache   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Lun 26 Sept 2011 - 9:25

Cele mai calde
ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri,
prieteni sinceri,
batranete
linistita

si
senin
a
si, bineinteles , LA MULTI ANI
!
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 32
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 62
Localizare : Arad

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dumitru Prunariu   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 27 Sept 2011 - 12:50

La Multi Ani si numai impliniri ! sunny
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pentru Stefania Cosac Cojocaru   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Dum 6 Noi 2011 - 9:57


[img]Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Cosac57[/img]

La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.


Indrept si un pios omagiu catre Aurel Cosac , la un an de la plecarea in escadrila din ceruri, convins fiind ca va vegheaza de acolo de sus!

Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dnei Georgeta Barbulescu, la aniversare...   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mier 9 Noi 2011 - 8:18

[img]Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Coscufloridetoamna1[/img]

Ca si anul trecut ..un cos cu flori, in care am mai adaugat una ( le puteti numara Very Happy ) ...si ma adaug sincera urare de LA Multi Ani!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: dlui Coropca Eugen   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 29 Noi 2011 - 16:45

Va transmit, pe aceasta cale , urari de sanatate si liniste sufleteasca. La multi ani!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: dlui Jianu George    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Dum 4 Dec 2011 - 14:39

La multi ani ! Viata sa iti daruiasca numai bucurii si cer senin iar implinirile sa iti lumineze sufletul!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: dlui Dan...de la Suceava   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Lun 12 Dec 2011 - 8:01

La Multi Ani ! Iti doresc sa ai deasupra , in permanenta, cer senin si sa te bucuri de tot ce iti place in asta lume!!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sarbatorile de Iarna   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mier 21 Dec 2011 - 12:21

Dragii mei prieteni!

Minunatele nopti ale Ajunului , Craciunului si cele de dupa, cu colindele si datinile stramosesti sa va gaseasca la ceas de bucurie, alaturi de cei apropiati si de oaspetii cei dragi. Va doresc tot binele, gandurile bune si curate sa va insoteasca pretutindeni, fericirea si succesul sa va fie mereu alaturi!
Iar la cumpana dintre ani sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Asa vom intelege ca a mai trecut un an cu aripi frante peste noi, am inteles mai mult sau mai putin despre etern, am incercat sa fim mai buni sau mai piosi. Sarbatoarea Revelionului sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! Cu inima deschisa va urez tot ce-i mai bun in aste sfinte sarbatori! Un an nou fericit si “La multi ani!”

[img]Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Nasterea[/img]
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 27 Dec 2011 - 9:11

Numele Sfântului Arhidiacon Ştefan este purtat de 410.152 de români, dintre care 299.615 sunt bărbaţi şi 110.537 sunt femei, potrivit statisticilor Direcţiei pentru Evidenţa Persoanelor şi Administrarea Bazelor de Date din Ministerul Administraţiei şi Internelor.
Dintre femeile serbate în 27 decembrie, 76.836 se numesc Ştefania, 23.020 sunt Ştefana, 9.291 - Fănica şi 350 - Fana.
Majoritatea bărbaţilor sărbătoriţi, respectiv 266.343, se numesc Ştefan, 19.016 sunt Istvan, 8.799 - Fănel, 3.204 - Ştefănel şi 581 - Fane.

TUTUROR AVIATORILOR SI AVIATOARELOR PENSIOANARI (RE) LE INDREPT CELE MAI ALESE GANDURI LA CEAS DE SARBATOARE INDEMNANDU-I SA NU SE LASE PRADA SUPARARILOR CE AU TRECUT PESTE EI SI SA PRIVEASCA INAINTE CU INCREDERE. NUMELE CE-L PURTATI ...PURTATI-L CU MANDRIE! LA MULTI ANI!

[img]Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Clipboard01nq[/img]
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dlui Filip Stelian   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 29 Dec 2011 - 12:38


Sunt convins ca soarele o sa va zambeasca si in acest an chiar si in miez de iarna si o sa va incalzeasca iarasi sufletul cu fericire si bucurie La Multi Ani!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dlui Costel Furtuna    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Lun 2 Ian 2012 - 9:13

Ca o furtuna au trecut cei 60 de ani peste dvs. Sper ca urmatorii 30-35 de ani sa fie linistiti . Vi-i doresc sa va aduc bucurii si impliniri pe care le-ati dus dorul in tinerete. Viata-i frumoasa si dupa ... varsta a doua , numai ca trebuie sa stii sa o traiesti. sunt convins ca dumneavoastra nu aveti nevoie de meditatori. La multi ani cu sanatate!
Sus In jos
Costel Furtuna

Costel Furtuna


Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/07/2011
Varsta : 72
Localizare : curtea de arges

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 26 Ian 2012 - 15:22

[quote="Marian Covache"] Ca o furtuna au trecut cei 60 de ani peste dvs. Sper ca urmatorii 30-35 de ani sa fie linistiti . Vi-i doresc sa va aduc bucurii si impliniri pe care le-ati dus dorul in tinerete. Viata-i frumoasa si dupa ... varsta a doua , numai ca trebuie sa stii sa o traiesti. sunt convins ca dumneavoastra nu aveti nevoie de meditatori. La multi ani cu sanatate![/quote=Costel Furtuna] ...Stimate domnule Covache va multumesc pentru urarile adresate ...imi pare rau ca nu am avut placerea sa va cunosc pe vremea cand zburam avionul BN- 2 cu fetele de la utilitara dar aceasta nu ma determina sa va apreciez mai putin ci dimpotriva, mai ales ca acum am aflat si mai multe despre dumneavoastra...s-ar parea ca sunteti mult mai activ decat mine si mai mult, implicat in problemele urbei natale ! De !..sunteti si un pic mai tanar ! Va doresc si eu sa fiti sanatos si sa aveti succes in toate. Am totusi o parere de rau...nu am mai accesat ANAP de anul trecut ceea ce a facut sa vad abia acum cateva zile mesajul dumneavoastra ...imi cer scuze pentru raspunsul meu intarziat. Cu stima...C.Furtuna.
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: R dlui Furtuna   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 23 Feb 2012 - 22:26

Acum am observat postarea dvs! da! Din pacate multi nu ne cunoaste dar ... ne simtim! Poate ca nu ar strica sa dam o adunare... asaaaaaa multi cati suntem , cu sotii , iubite si amantye, "nepoate" si soacre.... sa ne facem d ecap vreo doua trei zile , sa aratam ca suntem ( sau am vrut s afim o familie)... Indazneata ideee, nu-i asa? Pe criza asta!!! Ce bune erau reciclarile alea... comuniste....
Cu bine dle Furtuna si sper sa am prilejul de a va mai ura, de ziua dvs, multi ani de acum inainte... macar in gand daca acest forum se va "bloca"...
Sus In jos
Costel Furtuna

Costel Furtuna


Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/07/2011
Varsta : 72
Localizare : curtea de arges

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Joi 23 Feb 2012 - 22:40

Marian Covache a scris:
Acum am observat postarea dvs! da! Din pacate multi nu ne cunoaste dar ... ne simtim! Poate ca nu ar strica sa dam o adunare... asaaaaaa multi cati suntem , cu sotii , iubite si amantye, "nepoate" si soacre.... sa ne facem d ecap vreo doua trei zile , sa aratam ca suntem ( sau am vrut s afim o familie)... Indazneata ideee, nu-i asa? Pe criza asta!!! Ce bune erau reciclarile alea... comuniste....
Cu bine dle Furtuna si sper sa am prilejul de a va mai ura, de ziua dvs, multi ani de acum inainte... macar in gand daca acest forum se va "bloca"...
.......Da ...indrazneata idee...dar nici din cauza iernii, nici a crizei si nici a varstei.Ne rupem din ce in ce mai greu de microclimatul in care traim...ce pacat ca ne-am invatat numai cu peisajul de langa casa ,chiar daca este unul atragator!..ne-a dat Dumnezeu alte bucurii ca sa devenim mai curati la suflet!...Sper sa ne mai intalnim ...macar virtual. Sa fim iubiti!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dlui Paul Ghitulescu    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Lun 27 Feb 2012 - 8:08



Ani frumosi sa-ti vina-n cale ! Bucura-te de fiecare clipa, zambeste si fii fericit ! La Multi Ani !


[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=nitJq_FLVNE&feature=related[/youtube]
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: domnului Dan Bita   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Sam 17 Mar 2012 - 11:03

Indrept un gand de bine spre Ontario si-i transmit domnului Dan Bita urarile de sanatate si implinire alaturi de crezul ca trebuie sa mai aiba multe asemenea zile de bucurie alaturi de toti cei dragi lui. La multi ani domnule Dan!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 20 Mar 2012 - 10:51

Lui Dragos Dobre sa-i adresam gandurile de bine in...20 aprilie pentru ca atunci e ziua lui de nastere!
Sus In jos
Marian Covache

Marian Covache


Mesaje : 951
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 67
Localizare : BRAILA

Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: dlui Alecu Cristian Viorel    Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1Mar 27 Mar 2012 - 7:07

E o varsta cand incepi sa te uiti inapoi ! Sunt convins ca o puteti face cu mandrie! Puteti privi inainte cu optimism si incredere. Viata e frumoasa si acum... Fie sa mai aveti multe primaveri aniversare alaturi de cei dragi dvs , pline de bucurii si impliniri. La multi ani!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatori sfinti si zile de nastere   Sarbatori sfinti si zile de nastere - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Sarbatori sfinti si zile de nastere
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Craciun Fericit !
» Sarbatori fericite!
» Sarbatori fericite!
» Sarbatori fericite!
» Sarbatori fericite!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ANAP :: Discutii diverse-
Mergi direct la: